Vyjádřete se do 8. 8. 2014 k dokumentaci EIA na vybudování Amazonu v Brně!

Zítra 8. 8. 2014 je poslední termín, kdy můžete zaslat své vyjádření k tzv. dokumentaci EIA – kterou se posuzuje záměr výstavby logistického centra Amazon na Černovické terase.

Mnozí z Vás se již vyjadřovali v předchozí fázi a vypořádání vašich připomínek jste si přečetli právě v dokumentaci EIA, kterou nyní připomínkujeme.

Co připomínkovat?

  • vypořádání vyšich připomínek
  • dokumentaci EIA jako takovou
  • její přílohy – např. rozptylovou a hlukovou studii, hodnocení vlivů na životní prostředí

Veškeré dokumenty naleznete zde. Nicméně připravili jsme pro vás verzi, kterou ještě můžete upravit (doplnit, zkrátit, upřesnit) a následně odestlat na kraj. Berte to, prosím jako mustr. Důležité je požadovat zapracování požadavků do dokumentace EIA, a tím přepracování dokumentace EIA..

Vyjádřeni k Amazonu 2 (.doc)

V závěru, prosím, uveďte na sebe kontakt, úřednice bude vyjádření vypořádávat a nezapomeňte jej po vytisknutí podepsat a odeslat na:

Jihomorasvský kraj
Odbor životního prostředí
Žerotínovo nám. 3/5
601 82 Brno

Pokud máte datovou schránku a el. podpis, můžete se vyjádřit také prostřednictvím těchto.

Prosíme, informujete nás o tom, že jste na kraj zaslali své vyjádření na email cisteturany@email.cz. Děkujeme!

EIA je anglická zkratka značící posuzování vlivů na životní prostředí.

Již nyní víme, že velký ohlas veřejnosti způsobil to, že se musela dokumentace vypracovat a díky tomu máme možnost ji opětovně připomínkovat a díky tomu bude možnost se vyjadřovat ještě jednou, po zpracování posudku a následně proběhne veřejné projedání. O všech krocích vás budeme dále informaovat.

Také bychom vás chtěli požádat. Stále potřebujeme přibližně 15 000 na náklady na právní služby ve věci žaloby Aktualizace Územního plánu města Brna právě v záležitosti účelové změny využívání průmyslové zóny Černovická terasa pro Amazon. Přispějte i menší částkou, pomůžete hodně! Díky. Číslo transparentního účtu je: 2000139992/2010.

00

 

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmyslová zóna se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *