Vyjádření k záměru výstavby logistického centra Amazon

23. 11. 2013 – Byli jsme nahlédnout na krajském úřadě Jihomoravského kraje do spisu k záměru Amazonu a přinášíme Vám vyjádření orgánů, starostů a dlaších organizací.

Veškerá vyjádření naleznete v záložce Vyjádření k oznámení záměru a mezi nimi i vyjádření našeho sdružení.

Máte zájem se dozvědět více? Přišli byste na besedu, na které by byli pozváni zástupci jednotlivých stran? Diskutujte zde.

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmyslová zóna se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentářů u Vyjádření k záměru výstavby logistického centra Amazon

 1. komentář napsal:

  Členy tohoto úžasného sdružení je potřeba nakopat do prdele a poslat na Sibiř. Co jste to za bandu sráčů? Buďte rádi, že to chce Amazon postavit u nás!

  • admin napsal:

   @Tak určitě. 😀

  • Mach napsal:

   Zhodnocení významu případně „odměny“ pro členy Čistých Tuřan nechte na vzdálenější budoucnost. Mimochodem před pár lety mnoho lidí, kteří nedohlédli špičky vlastního nosu, projevovalo nezřízené nadšení při příchodu firmy Flextronics za mimořádně exkluzívních podmínek na Černovickou terasu, a pak se náhle Flextronics vypařil jako pára nad hrncem, to tedy byla pro Brno opravdu výhra ! Ale Amazon bude určitě úplně něco jiného.

   • Amazon napsal:

    Co je to za argumentaci, firma Flextronics se sice vypařila, ale ta hala přece nezůstala prázdná. To tak v tržní ekonomice bývá . Doporučuji se podívat na obsazenost CTP parku Černovická terasa. Amazon je distribuční firma a Flextronics byla firma montážní takže rozdíl tu je.

 2. Blbečci se nezapřou napsal:

  Ano, to jsme my, Česká republika, když nám chce sem někdo dotáhnout investice, těžko dosažitelné výrobky a hlavně, spousty pracovních míst, tak se vždy postavíme proti, obzvláště mi přijde velmi vtipné, když se proti tomu postaví něco takového, jako je toho ubohé, a kdo ví z čeho profitující, o.s., myslím, že by jim měl někdo stručně a možná by se hodilo u ručně vysvětlit, že práce je prostě potřeba, protože není. Vemte si přiklad ze Slováků, ti jim dokonce ještě místa sami nabízí. Myslím, že by jste se měli velmi zamyslet, nad vaším chováním a postojem, chápu, že jste zazobaní a nemáte co dělat, tak je prudíte a tak se snažíte za každou cenu ničit ostatním život, aby jste jim mohli vládnout, ale my se jen tak nedáme, doufám, že vás třeba i brzy zruší… Ještě jednou vás vyzývám, neblokujte nám BRŇÁKŮM dobré příležitosti a pracovní místa a hleďte si radši svých, určitě hrozně důležitých problémů :-).

 3. Česká povaha napsal:

  Je to naše snad bych řekl i celostátní vlastnost, že když přijde někdo z venku a nabídne investici a pracovní místa tak první co se stane, ještě dřív než vůbec vzniknou nějaké podrobnější podklady , vznikne OBČANSKÉ sdružení nejlépe s názvem kde figurují slova země, děti, příroroda, ochrana, ….atd. Ve skutečnosti za tímto o.s. stojí většinou partička afektovaných alternativních bytostí, které nikdy nemuseli skutečně pracovat a dřít aby uživili svoji rodinu a sebe. Vezměte si třeba proslulé o.s. Jihočeské matky, bojovali proti dostavbě Temelína, blokovali hranice, nakonec se zjistilo že je výrazně finančně dotovalo rakouské energetické loby … jak příznačné. Kdo ví co nebo kdo stojí za o.s. Čisté Tuřany….

  • admin napsal:

   Občanské sdružení Čisté Tuřany bylo zaregistrováno u MV v květnu 2011, tudíž jsme nevznikli na popud Amazonu, ale o život v naší MČ se staráme už 3 roky a řešíme spoustu věcí.

   Ve sdružení jsou všichni pracující, někteří zaměstnanci veřejné správy, jiní podnikatelé (nutno dodat úspěšní). 🙂 Vše se dá zjistit na tomto webu a příkladně googlováním. 🙂

   Účet máme transparentní, můžete se proto podívat, kdo nás platí.

   Podrobné podklady k celé záležitosti existují už několik měsíců. Přesvědčit se můžete na následujícím odkaze: http://www.cisteturany.cz/kauzy/logisticke-centrum-amazon/

 4. Jen aby prace tam stala za to napsal:

  Kdyz se podivate co se o Amazonu pise na zahranicnich webech, tak si mozna reknete, sakra je to opravdu dobry zamestnavatel. O Amazonu se pise dost ve smyslu, ze zamestnance dost drsne zdima. Nicmene pracovni mista to jsou, a pokud to nekdo vydrzi, proc by tam nemohl pracovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *