Třetí a závěrečná brigáda v Holáseckých jezerech 25. 3. 2017

26. 3. 2017 – V pořadí třetí brigáda zaměřená na odstraňování starého plotu se konala v sobotu 25. 3. 2017 v Holáseckých jezer. Dobrovolníci odstranili na 85 m plotu a posbírali na 800 kg odpadu.

Účast byla hojná. Brigády se zúčastnilo na 17 lidí, nechyběli jak občané naší městské části, tak nám přijeli pomoct Slatiňáci, lidé z Brna-středu, ale i z Brna-severu. Patří jim za to veliké poděkování.

Již předem jsme deklarovali, že půjde zřejmě o jednu z posledních brigád zaměřených na odstranění starého plotu, a tak se můžete těšit na souhrnnou zprávu, kterou chceme nechat otisknout také v Listech. Mezi tím se můžete pokochat fotografiemi z akce.

Perličkou této závěrečné akce bylo to, že nás přišel oslovit spoluobčan z Holásek, který nás upozornil na to, že z trubky ústící do Roučkova jezera něco vytéká. Ihned jsme kontaktovali policii a hasiče, kteří na místo přijeli. Ale o tom už také jiná zpráva.

Děkujeme za focení Michalu Závodskému.

Fotogalerie

Foto Michal Závodský

Foto Hana Kašpaříková, Čisté Tuřany, z. s.

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce Čistých Tuřan, Holásecká jezera se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *