Metodika Jihomoravského kraje k tvorbě krajského územního plánu

V roce 2011 jsme podávali námitky k Zásadám územního rozvoje Jihomoravského kraje. V té době jsme taktéž volali po kompenzačních opatřeních a bylo nám slibováno, že do budoucna kraj bude vyhotovovat územní plán za pomoci metody tak zvaného komunitního plánování. Byli jsme tak jedním z oslovených sdružení, od kterého společnost GI projekt o.p.s. sbírala informace o tom, co v tomto procesu nefunguje. Navrhovali jsme taktéž další osoby, se kterými by měli jednat. Například s paní Trněnou z Čistých Šlapanic, nebo se starosty z Ostopovic, Nebovid apod.

To, jak tento projekt dopadl, jsme se bohužel dosud nedozvěděli, ani od radního Davida Macka (KDU-ČSL), který jej inicioval a měl na starosti. Proto jsme si před nedávnem podali žádost o informaci.

Zde je výsledek, co na něj říkáte?

Metodika pro zajištění komunikace s veřejností v průběhu tvorby Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje – Aplikace komunitního plánování v územním plánování

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Zásady územního rozvoje se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *