Memorandum o spolupráci v lokalitě U potoka v Holáskách

20. 6. 2018 (doplněno), 19. 6. 2018 – Zastupitelstvo města Brna schválilo znění Memoranda o spolupráci mezi městem Brnem, městskou částí, společností KOMFORT, a. s. a KOMFORT-Jezera, s.r.o.

Co je cílem memoranda?

1. Záměr výstavby domu s pečovatelskou službou a mateřské školy do vlastnictví SMB a rodinného bydlení do vlastnictví skupiny KOMFORT v k.ú. Holásky v lokalitě U potoka (dále jen: „záměr“) je blíže specifikován v architektonické studii „Dům s pečovatelskou službou, mateřská škola a rodinné bydlení, studie pro Holásky“ z června 2016, zhotovitele: P.P. Architects, s.r.o., autorů návrhu: Tomáš Págo, PavelPekar a Martin Pončík (dále jen: „Studie pro Holásky“). Studie pro Holásky tvoří nedílnou součást tohoto memoranda jako její příloha č. 1.
 
2. Účastníci tohoto memoranda berou na vědomí, že realizace Studie pro Holásky si vyžádá majetkové vypořádání dotčených pozemků, či jejich části, a to: pozemků v k.ú. Holásky: p.č. 2365, p.č. 2369, p.č. 2371, p.č. 2368, p.č. 2370, p.č. 2362/1, p.č. 2362/2, p.č. 2363, p.č. 2364, p.č. 2366
 
Přesný rozsah pozemkového vypořádání bude stanoven v plánovací smlouvě, která bude podkladem pro další rozhodování. Pozemkové vypořádání bude provedeno na základě ocenění dotčených pozemků, či jejich částí, nezávislým znaleckým subjektem. Pozemkové vypořádání bude řešeno prostřednictvím MO MMB.

Znění memoranda.


Celá studie, podle které se bude postupovat ve výstavbě je ke stažení zde.

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Holásky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *