Informujeme o dopravních projektech

9. 3. 2016 – Dopravní informace z naší městské části:

Připojení Brněnské průmyslové zóny Černovická terasa na dálnici D1

Na úřední desce úřadu městské části Brno-Tuřany byla zveřejněna informace o tom, že pokračují práce na územním řízení na výše uvedenou stavbu a že účastníci řízení se mohou seznámit s podklady rozhodnutí. Mohlo by tak dojít alespoň k drobnému posunu ve věci napojení průmyslové zóny na dálnici. Přesto však jde stále o běh na dlouhou trať.

Veřejná vyhláška ke stažení zde: Pokračování ÚŘ 1. etapa, 1. částPokračování ÚŘ 2. etapa

MUK D1

 

Ulice Požární – změna organizace dopravy a související změna místní úpravy provozu na pozemních komunikacích

Odbor dopravy Magistrátu města Brna zahájil na základě požadavku řešení zvýšení bezpečnosti provozu na ulici Požární změny organizace dopravy spočívající v úpravě značení. Důvodem je zajištění bezpečného průjezdu vozidel touto ulicí, kdy vlivem nerovností komunikace dochází při jízdě k nebezpečnému vychylování vozidel z jízdního směru. K opatření obecné povahy je možné podávat připomínky adresované Odboru dopravy.

Celé opatření obecné povahy ke stažení zde: Veřejná vyhláška Požární

Ještě doplňujeme informace, že Rada města Brna v těchto dnech schvalovala investiční záměr na opravu vzniklého stavu. V současné době probíhají sanační práce svahu.

Pozarni

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *